Оливи Eurol Specialty Racing — висока продуктивність для професійного автоспорту

6 квітня, 2024

Добре підготовлений автомобіль — запорука високого результату. Надійність роботи кожної складової додає впененості водію. Лінійка олив Eurol Specialty Racing була спеціально розроблена для професійного спорту, щоб водій міг повністю зосередитись на перегонах.


Зосередьтесь на перегонах

З оливами для професійного автоспорту Eurol Specialty Racing Вам більше не доведеться слідкувати за тим, аби не сталося перегріву. Дані мастильні матеріали виготовлені на основі запатентованої технології Eurol SynGIS і володіють усіма її перевагами.


Ті, хто на власному досвіді випробували оливи Eurol Specialty Racing, відмічають суттєвє зниження робочої температури та більш стабільний тиск оливи.


Багаторазове зниження тертя, завдяки компонентам Eurol SynGIS, продовжує термін експлуатації дорогих деталей, захищає турбіну. За рахунок сутєвого зменшення тертя, знижуються витрати енергії для подолання сили тертя, а отже зростає ККД. Використайте цю потужність щоб обійти суперників.Витисніть максимум зі свого авто

Для отримання кращих якісних результатів зниження тертя, продовження служби деталей використовуйте мастила на основі технології SynGIS Eurol Specialty. Зверніться до нас для консультації та підбору під Ваше авто та задачі.

Замовити зворотний дзвінок

* Поля обовʼязкові для заповнення