Стабільна якість мастильних матеріалів та як це допомагає економити

18 вересня, 2023

Стабільна якість мастильних матеріалів. Як це допомагає економити?

Якість мастильних матеріалів є однією з ключових складових тривалості та надійності роботи вашої техніки. З власного досвіду знаємо, що якість продукту може коливатися в залежності від партії, заводу виробництва або навіть країни-виробника. Тому актуальним та важливим є питання вибору виробника, в якого якість мастильних матеріалів залишається стабільною та незмінно високою.


Що мені, як споживачу або підприємству, дає продукція незмінно високої якості?
 • Зменшення тертя, робочої температури та механічного зносу
 • Зменшення простою обладнання на виробництві
 • Зменшення витрат на ремонт, обслуговування, втрат від простою виробництва

 • Продукція Eurol — стабільно високої якості

  Команда ТОВ «Унісма» ретельно відбирає продукцію для наших клієнтів та випробовує її особисто. Однією з наших переваг є співпраця з виробниками, які приділяють особливу увагу контролю якості своєї продукції.


  Виробник Eurol (Нідерланди) відомий в усьому світі завдяки своєму підходу до контролю якості і використанню передових технологій у виробництві мастильних матеріалів.


  Маючи понад 40-річний досвід у галузі мастильних матеріалів, Eurol завжди прагне до забезпечення найвищих стандартів якості своєї продукції. Поєднуючи традиції з інноваціями, Eurol створює продукцію, що відповідає найвищим вимогам. Це підтверджується численними сертифікатами відповідності європейським стандартам та вимогам виробників обладнання і авто.


  Завдяки постійному контролю якості та застосуванню найсучасніших технологій, продукція Eurol зберігає стабільну якість. Це дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в надійності, ефективності та безпечності мастильних матеріалів Eurol у будь-яких умовах.


  Обираючи мастильні матеріали Eurol, ви отримуєте продукцію незмінно високої якості. Ваша техніка працюватиме довше, надійніше і ви зменшити витрати на ремонт, обслуговування та час простою — перевірено.  Команда ТОВ «Унісма»

  Замовити зворотний дзвінок

  * Поля обовʼязкові для заповнення