Історія розвитку Eurol

Компанію було засновано Йоханом Пфайффером в Нейвердалі (Нідерланди) у 1977 році. На той час асортимент складали виключно мастильні матеріали для мотоциклів.

У 1980-х роках асортимент розширився на інші сегменти: з’явились мастильні матеріали для легкових та вантажних автомобілів, велосипедів, промисловості та сільського господарства.

У 1990-х роках компанія почала перехід на власне виробництво, було створено власні науково-дослідні установи та систему контролю якості. Кожен продукт компанії виготовляється на власному обладнанні, спеціально розробленому Eurol. Цілковитий контроль на кожному етапі виробництва дозволяє забезпечити незмінно високу якість продукції.

З розвитком технологій виробництва зросли вимоги до змащувальних матеріалів. Це призвело до розробки Eurol Specialty Lubricants з технологією SYNGIS, що задовольняє найбільш вибагливим потребам у змащенні для вузькоспеціалізованих застосувань. Розробка виявилась настільки універсальною, що область застосувань практично необмежена.

Для професійного автоспорту є спеціалізована лінійка Eurol Specialty Racing з технологією SYNGIS, успішно протестована у найскладніших умовах: ралі Дакар та WTCR.Хто виробляє масло Eurol?

Eurol – виробник моторних і трансмісійних олив, автохімії, технічних рідин, та лінійки спеціалізованих мастильних матеріалів з технологією SynGIS із Нідерландів. ТОВ «Унісма» — офіційний імпортер дистриб'ютор Eurol в Україні.Де виробляють оливу Eurol?

Продукція компанії виробляється на сучасному заводі Eurol у Нідерландах і поставляється до 65 країн світу, наявна на ринку України. Мастильні матеріали проходять суворий лабораторний контроль характеристик.Сертифікати ISO

З 1995 року виробник мастил та олив Eurol отримав сертифікат ISO 9001, що допомагає забезпечувати високу якість виробництва.

У 2018 році Eurol отримала екологічний сертифікат ISO 14001:2015, що показує відповідність продукції компанії міжнародним стандартам екологічного менеджменту. Єврол постійно зосереджується на екологічних питаннях у своїй діяльності, керує екологічними ризиками та постійно покращує екологічні показники. Екологічна політика Eurol позитивно впливає на життєвий цикл продуктів, виключаючи потенційні екологічні проблеми для наших клієнтів.

В 2019 році виробник мастильних матеріалів Eurol отримав сертифікат ISO 21469 щодо гігієнічних вимог до олив і мастильних матеріалів, які випадково потрапляють у продукти харчування. Таким чином, в асортименті є продукти для випадкового контакту з їжею.

Ці та інші міжнародні сертифікати Eurol забезпечують високу якість та широку сферу застосування продукції без шкоди наколишньому середовищу.Переваги Eurol:

  • преміальна якість;
  • ціна — в середньому ціновому сегменті;
  • широкий асортимент;
  • лінійка продуктів з технологією SYNGIS для спеціалізованих застосувань;
  • відповідність міжнародним стандартам ISO (ISO 9001 certified, ISO 14001 environmental management certification, ISO 21469 certified) та схвалення виробників;
  • надійність продукції протестовано в найскладніших умовах — ралі Дакар*;
  • доступно в тарах: від 50 мл до 210 л**.

* тільки для лінійки Eurol Specialty Racing з технологією SYNGIS

** залежить від продукту, уточнюйте наявність.

ТОВ «Унісма» офіційний дистриб'ютор ТМ Eurol в Україні. В нас ви можете отримати консультацію та купити оригінальні мастила, оливи, адитиви Eurol В Україні та в Києві за найкращими цінами.

Замовити зворотний дзвінок

* Поля обовʼязкові для заповнення