Технології виробництва розвиваються, потужність зростає, а конструкції механізмів ускладнюються. Обладнання працює в умовах високого навантаження та потребує ефективного змащення. Для цього мастило повинно відповідати 5-ти обовʼязковим вимогам:

 • Базова олива не витікає із загущувача;
 • Не розмивається водою;
 • Захищає від агресивного середовища;
 • Аномально знижує тертя;
 • Має сильну адгезію.

Насьогодні компанією Eurol розроблено технологію SynGIS, що повною мірою поєднує всі 5 властивостей.

Технологія SynGIS

Запатентована багатокомпонентна формула при контакті з поверхнею утворює захисний змащувальний шар з унікальними властивостями. На основі даної технології створено лінійки продуктів Eurol Specialty (у т.ч. з харчовим допуском) та Eurol Specialty Racing — для професійного автоспорту.

Eurol Specialty Racing

Для професійного автоспорту була розроблена спеціалізована лінійка Eurol Specialty Racing. Якість та надійність якої протестовано у найскладніших умовах: ралі Дакар, WTCR.

В Україні оливи Eurol Specialty Racing та мастила Eurol на основі SynGIS використовують професійні автоспортсмени. Серед них Ігор Скуз, багаторазовий призер Чемпіонату з кільцевих перегонів в Україні, а також учасник европейських гонок. Анатолій Єфімов, учасник мотогонок та засновник «мотошколи Єфімова» також використовує оливи Єврол.

Дані оливи дозволяють знизити температуру та знос деталей двигуна, порівняно з оливами інших виробників в аналогічних умовах — перевірено!

Співпраця Eurol Lubricants та команди Toyota GAZOO Racing: переваги для споживачів

З 2019 року Eurol є партнером офіційної заводської команди TOYOTA в Дакарі! У перший же рік співпраці команда TOYOTA GAZOO Racing з Насером Аль-Аттією за кермом здобула історичну перемогу в ралі Дакар. Цей високий результат ознаменував початок довгострокової співпраці компанії Eurol та команди TOYOTA.

Синергетичний ефект співпраці

Завдяки Eurol, TOYOTA GAZOO Racing використовує в своїх авто найпередовіші розробки у галузі мастильних матеріалів, що дозволяє «витискати максимум» з авто тривалий час без поломок — перевірено в ралі Дакар.

Компанія Eurol, в свою чергу, отримує переваги від можливості розробки продуктів для автоспорту найвищого класу, зокрема спортивних авто Toyota, а також майданчики для випробовувань мастил та олив Eurol в найекстремальніших умовах.

В кінцевому підсумку, переваги цієї співпраці відчувають споживачі, купуючи кращі, ефективніші, надійніші мастильні матеріали.

Оскільки всі умови для випробовування мастильних матеріалів Eurol надає партнер-команда TOYOTA GAZOO Racing, це добре позначається на ціні для кінцевого споживача.

Завдяки такій вигідній співпраці Ви отримуєте можливість купити мастила та оливи Eurol преміальної якості за доступною ціною.

Переваги мастильних матеріалів на основі технології SYNGIS:

 • Суттєве скорочення витрат на обслуговування;
 • Зменшення споживання електроенергії та часу простою;
 • Підвищення виходу готової продукції та значна економія коштів;
 • Збільшення терміну експлуатації вузлів та агрегатів в декілька разів;
 • Відповідність міжнародним стандартам ISO (ISO 9001 certified, ISO 14001 environmental management certification, ISO 21469 certified) та схвалення виробників;
 • Eurol Specialty Racing протестовано в умовах ралі Дакар та ін.

Сертифікати ISO

З 1995 року виробник мастил та олив Eurol отримав сертифікат ISO 9001, що допомагає забезпечувати високу якість виробництва.

У 2018 році Eurol отримала екологічний сертифікат ISO 14001:2015, що показує відповідність продукції компанії міжнародним стандартам екологічного менеджменту. Єврол постійно зосереджується на екологічних питаннях у своїй діяльності, керує екологічними ризиками та постійно покращує екологічні показники. Екологічна політика Eurol позитивно впливає на життєвий цикл продуктів, виключаючи потенційні екологічні проблеми для наших клієнтів.

В 2019 році виробник мастильних матеріалів Eurol отримав сертифікат ISO 21469 щодо гігієнічних вимог до олив і мастильних матеріалів, які випадково потрапляють у продукти харчування. Таким чином, в асортименті є продукти для випадкового контакту з їжею.

Ці та інші міжнародні сертифікати Eurol забезпечують високу якість та широку сферу застосування продукції без шкоди наколишньому середовищу.

ТОВ «Унісма» офіційний дистриб'ютор Eurol Lubricants в Україні. В нас Ви можете отримати консультацію та купити оригінальні мастила, оливи, адитиви Eurol В Україні та в Києві за найкращими цінами.

Замовити зворотний дзвінок

* Поля обовʼязкові для заповнення